Вхід
×
Нові кейси Завершені кейси
+38 (067) 674-77-01 Замовити дзвінок

МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ .....треба просто ВІРИТИ . Нарешті нам вдалося поїхати на обстеження в Університетську клініку (Турція) ,це стало можливим завдяки Біржі Медичного Туризму і нашому Коханому татусеві ,який зробив нам такий довгожданний подарок на св.Миколая!!!

Нашій донечці Евелінці 5 рочків, після невдалої операції в 6-ть місяців у неї почалися судоми з якими ми весь час боремся....і...на жаль не можемо справитися на Україні .

 

Тому ми змушені були шукати інші варіанти та методи лікування, яке допомогло би для нашій донечці .Ми звернулись за рекомендаціями до Біржи Медичного Туризму,яка після ознайомлення із нашим випадком порекомендувала деякі варіанти ,ми зупинились нам Університетській клініці.

Отримавши відповідні рекомендації щодо обстеження та запрошення на лікування ,ми із вірою та надією на чудо вирушили в рекомендовану нам клініку.

Після перельоту, в Турції нас зустрів гід ,який провів нас до автомобіля і доправив в готель...зранку в зазначений час авто забрало нас і відвезло в клініку ,де нас зустріла перекладач ,тому нам було максимально комфортно і все зрозуміло без знання іноземної мови .

В   клініці ми пройшли ЕЕГ(190$),консультація невропатолога(100$),УЗі(160$) МРТ( 700$)здали кров на аналіз..(300).та повторно пройшли консультацію невропатолога з результатами обстеження...

Поїздкою ,а точно обстеженням задоволені , в нашому випадку не можна їй робити хірургічної операції і ставити стимулятор блукаючого нерва, бо це не дасть результату ( лише 2% що зніме судоми...) ,тому підбираєм протисудомну терапію препаратами...домовилися про онлайн консультацію ,що в такому випадку дуже важливо...Обстеження пройшло зовсім без стресу для дитини, завжди і всюди мама супроводжує дитину...

А...важливо... препарати там набагато дешевші і всі без винятку можна купити в аптеці не потрібно шукати по різних країнах світу через посередників...

Щиро дякуємо команді Біржи Медичного Туризму за організовану поїздку !

×
×