Вхід
×
Нові кейси Завершені кейси
+38 (067) 674-77-01 Замовити дзвінок

"Ось ми повернулися з турецької клініки, вже вдома, і можемо спокійно розказати про свої враження. Насамперед стосовно Стефочки – Слава Богу, судом у нас після проведення операції немає. Дівчинка спокійна, весела, інтенсивно пізнає оточуючий світ, говорить складами. Раніше, ще до появи резистентних судом були лише звуки, і то незрозумілі.

Які наші враження від клініки ? Як каже мій чоловік: " Ти точно знаєш, за що ти платиш". Починаючи від холлу, де кожна людина зустрічає тебе приємною усмішкою, всі хочуть тобі допомогти , і закінчуючи тим, що тобі не потрібно кожен раз нагадувати медсестрі, що закінчилась крапельниця, навіть, якщо це буде третя ночі – хвилини в хвилину вона прийде в палату. Я не можу поскаржитися на жодну людину, яка трапилася мені в лікарні. У відновленні здоров'я моєї дитини звісно вирішальну роль відіграла команда високопрофесійних нейрохірургів.

 

Перший візит зі Стефочкою в турецьку клініку відбувся в листопаді 2015 року – кажучи чесно, ми їхали на підбір медикаментозного лікування, яке б допомогло зупинити судоми. Моя дитина вживала до 5-6 препаратів на добу, але їй не було краще. З кожним новим приступом вона, немов би, забувала всі навички, які нам давалися такою титанічною працею. Ми хотіли поїхати на лікування в Іспанію ( вартість лише діагностики – 10 тисяч євро), Ізраїль ( ще дорожче).

Завдяки команді Біржі Медичного Туризму, яка доступно пояснила переваги тієї чи іншої клініки, надала резюме лікарів, обгрунтовано допомогла нам зробити свій вибір на користь турецької клініки світового рівня.

Вже з самого початку я не пожалкувала – технологічне забезпечення, уважне відношення, лікарня, в якій в тебе прокидається бажання жити, як би банально це не звучало. Коли мені повідомили, що шлях вирішення проблем моєї дитини – складна нейрохірургічна операція – мені не було страшно, я вже довіряла команді на 100%. Я думала лише про те, що у моєї дитини є шанс позбутися приступів і бути, так як усі. Іншого виходу в нас не було...

І ось усе позаду. Я не медик , але розумію, що таке високотехнологічне обладнання може бути лише в госпіталях світового рівня, все під контролем, за всі процедури ти платиш виключно в касу… Мені дозволили після операції, коли моя дитини приходила до себе бути біля неї впродовж 3 годин – реанімація в цій лікарні – це щось з області фантастики. Коли ми покидали лікарню, професор запросив нас на повторну консультацію – і пояснив усе настільки доступно, демонструючи результати МРТ до і після операції, ділянки, які провокували судоми на попередніх знімках, що питань в мене не залишилося. З рекомендацій – басейн та ЛФК.

Я надіюся, що ми перебороли цю недугу, і моя дитина зможе насолоджуватися життям без виснажливих приступів.

Хочу сказати всім матерям, діти яких страждають на цю недугу – я помітила тенденцію, що з цією проблемою всі націлені на Іспанію - ми також планували лікуватися там, проте це надзвичайно дорого. Ми нічим не жалкуємо, що обрали Туреччину – доступність ( повноцінне обстеження в районі 3 тисяч доларів), безвізовий режим, спеціалісти світового рівня, а найголовніше – це результат від проведеного лікуванння!

Я щиро вдячна команді Біржі Медичного Туризму за професійний супровід впродовж усього нашого обстеження та лікування!"

×
×