Вхід
×
Нові кейси Завершені кейси
+38 (067) 674-77-01 Замовити дзвінок
28 січня 2019

МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ .....треба просто ВІРИТИ . Нарешті нам вдалося поїхати на обстеження в Університетську клініку (Турція) ,це стало можливим завдяки Біржі Медичного Туризму і нашому Коханому татусеві ,який зробив нам такий довгожданний подарок на св.Миколая!!!

Нашій донечці Евелінці 5 рочків, після невдалої операції в 6-ть місяців у неї почалися судоми з якими ми весь час боремся....і...на жаль не можемо справитися на Україні .

12 грудня 2018

"Ось ми повернулися з турецької клініки, вже вдома, і можемо спокійно розказати про свої враження. Насамперед стосовно Стефочки – Слава Богу, судом у нас після проведення операції немає. Дівчинка спокійна, весела, інтенсивно пізнає оточуючий світ, говорить складами. Раніше, ще до появи резистентних судом були лише звуки, і то незрозумілі.

Які наші враження від клініки ? Як каже мій чоловік: " Ти точно знаєш, за що ти платиш". Починаючи від холлу, де кожна людина зустрічає тебе приємною усмішкою, всі хочуть тобі допомогти , і закінчуючи тим, що тобі не потрібно кожен раз нагадувати медсестрі, що закінчилась крапельниця, навіть, якщо це буде третя ночі – хвилини в хвилину вона прийде в палату. Я не можу поскаржитися на жодну людину, яка трапилася мені в лікарні. У відновленні здоров'я моєї дитини звісно вирішальну роль відіграла команда високопрофесійних нейрохірургів.

08 грудня 2018

Моя дочка хворіє протягом 9 років - після перенесення вірусного енцефаліту. Дитина у важкому стані ,зі слів медиків ,у вегетативному. В Україні їй допомогти більше неможливо, тому ми звернулися до Біржі Медичного Туризму для того, щоб підібрати клініку за кордоном. Все було зроблено оперативно, була підібрана Універстетська клініка і повністю спланована наша поїздка. На жаль, в останній момент , перед самим відльотом, стан моєї дитини погіршився - ми потрапили в реанімацію - і після додаткових консультацій з професорами, авіапереліт нам було заборонено. І все таки ми вдячні Вам за надані послуги та щире відношення до нас.

08 грудня 2018

Лист - подяка всім жителям України які відгукнулися на заклик допомоги Віці з Горлівки, Тернопільській Біржі Медичного Туризму, Дніпропетровському фонду "Помагаєм" і всім небайдужим людям. СПАСИБІ ВАМ!!!!!!!!!!!!! Коли в родині хворіє кохана людина -це біда, а коли маленька дитина - це горе.Так і у нас трапилося в сім'ї подвійне горе, після смерті дворічної дочки від судом у нас народжується дівчинка з таким же синдромом.Саме головне для нас не падати духом , а шукати сильних, чесних і професійних людей здатних підказати нам напрямок в подальших діях. Нам пощастило познайомитися з командою професіоналів своєї справи.Це Тернопільська Біржа Медичного Туризму. Працівники підібрали нам клініку в Стамбулі, команду спеціалістів - лікарів.Співпрацювали з нами щодня. Після узгодження всіх питань з клінікою в Стамбулі, підключили Дніпропетровський благодійний фонд "Помагаєм" який і допоміг нам профінансувати цю поїздку. Величезне СПАСИБІ !!!!!!!. Хочу сказати кожному жителю нашої країни.Ви повертаєте до життя не тільки дитину і сім'ю, а й всю державу адже кажуть: здорова сім'я - могутня держава.

08 грудня 2018

Щиро дякуємо Біржі Медичного Туризму за якісну організацію обстеження та проведення оперативного втручання за кордоном для мого сина Степанка. Спочатку ми вибирали клініку самі через Інтернет, вийшли на посередника в Ізраїлі - і отримали рахунок. Завдяки допомозі Біржі Медичного Туризму нам вдалося провести оперативне втручання у того ж лікаря і в тій самій клініці на 10.000 доларів дешевше. Для нашої сім"ї це вагома сума. Щиро Вам за це дякуємо, і будемо рекомендувати Вас нашим знайомим.

×
×