Вхід
×
Нові кейси Завершені кейси
+38 (067) 674-77-01 Замовити дзвінок

Біржа Медичного Туризму – це перша у світі незалежна онлайн-платформа ринку медичного туризму. Ми надаємо універсальний сервіс для тих, кому потрібна медична допомога закордоном та тим, хто потребує лікування, реабілітації,обстеження у кращих клініках світу і хоче обрати для себе найоптимальніший варіант у співвідношенні ціна - якість-умови.

На Біржі медичного туризму пацієнт, благодійна організація,страхова компанія, державна,приватна установа та інші організації можуть в найкоротший час знайти найкращу пропозицію від кращих клінік з усього світу на ту чи іншу медичну процедуру. Зробити це дуже легко і зручно. Просто потрібно розмістити всю медичну інформацію на нашій онлайн-платформі та отримати пропозиції від кращих з кращих. Участь у проекті беруть медичні заклади із різних країн світу як вузького, так і багатопрофільного спрямування і, щонайважливіше, які спеціалізуються у всіх медичних напрямках.

Наша місія - об'єднати кращі світові госпіталі та медичні центри навколо тих пацієнтів, які потребують та хочуть лікуватися закордоном у силу тих чи інших обставин.

Наша мета – створити, підтримувати та розвивати ефективну платформу взаємодії  між тими, хто потребує та шукає медичної допомоги (закордоном) та тими, хто її якісно надає.

Наше завдання – об’єднати тих, хто надає якісні медичні послуги, з тими, кому вони потрібні, і хто має можливість оплатити їх у повному обсязі.

Наш девіз – Якісна медична допомога без кордонів.  

Як це працює

Біржа Медичного Туризму - це фактично Інтернет- магазин у сфері медичного туризму. Тут ми пропонуємо клієнту, який шукає клініку (спеціаліста), отримати кращу пропозицію від клінік- учасників та самому обрати найоптимальніший варіант для себе. А клінікам запропонувати своїх кращих спеціалістів, свій досвід, ціну та умови для вирішення тієї чи іншої проблеми, проведення процедури.

Кожен кейс - це історія конкретних людей, яким потрібна медична допомога. За кожним кейсом стоїть конкретна медична проблема, історія, чийсь біль і надія.

Операторами Біржі ( ті, хто має право подавати кейси) виступають благодійні фонди, страхові та асистуючі компанії, міністерство охорони здоров′я, всі ті, хто оплачує медичні послуги та ті, хто допомагає в оплаті. Це є своєрідною гарантією для клінік - учасниць проекту, що дані кейси будуть оплачені у повному обсязі і їхній час та професійна консультація не була даремною.

Розмістивши свій кейс на нашій онлайн- платформі, Ви отримуєте пропозиції та план вирішення вашої проблеми від клінік- учасниць даного проекту. З-поміж усіх пропозицій Ви обираєте ту, яка найбільше Вам підходить у співвідношенні ціна - якість - умови.

Після цього Оператор (пацієнт) повідомляє нам про свій вибір, а ми, в свою чергу, допомагаємо отримати офіційно рахунок, пропозицію від медичного закладу та допомогти у всіх організіційних питаннях щодо самої поїздки у медичний заклад.

Контакти

тел. +380676747701

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

×
×