Вхід
×

Оператори

Базис Мед

Медичний центр БАЗИСМЕД - це найсучасніше обладнання експертного рівня. Лікарі з багаторічним стажем роботи. Сучасні та комфортні кабінети. Результатам обстежень в Центрі  довіряють провідні медичні заклади не тільки України, але й світу. Проводяться всі види ультразвукової діагностики: УЗД внутрішніх органів, УЗД усіх терміні вагітності ( скринінгові обстеження, 4D), УЗД молочних залоз з еластографією (діагностика злоякісних новоутворень на ранніх стадіях), УЗД щитовидної залози, УЗД серця з доплерографією, УЗД судин (верхніх та нижніх кінцівок, голови та шиї), УЗД  та МРТ суглобів, проведення УЗД всіх видів дітям.

Благодійний Фонд "Сяйво Надії"

Метою Організації є здійснення благодійної діяльності, спрямованої на сприяння у сфері профілактики та лікування онкологічних та інших важких захворювань у дітей, захист прав дітей-інвалідів з онкологічними і іншими тяжкими захворюваннями і їх сімей; забезпечення доступу кожної дитини, хворої на рак чи на інше важке захворювання до найбільш прогресивних можливостей лікування та реабілітації. Робота організації спрямована на адресну допомогу дітям у вигляді благодійних пожертв від спонсорів та меценатів, а також на надання матеріальної, технічної, інформаційно-правової та гуманітарної допомоги в рамках благодійних акцій і програм.

Благодійний Фонд "Тепло Cердець"

Наша справа - це сприяння поліпшенню соціально-економічного та матеріального становища дітей-інвалідів, дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних, малозабезпечених, неповних сімей, а такобмежені в реаліж надання допомоги малозабезпеченим верствам населення та особам, які через свої фізичні та інші вади обмежені в реалізації своїх прав та законних інтересів, сприяння їх соціальній реабілітації та подання допомоги талановитій та творчій молоді з числа вище зазначених осіб.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

Медична Асистуюча Компанія

«Медична Асистуюча Компанія» - це спеціалізована компанія, яка організовує якісне та висококваліфіковане обстеження і лікування в Україні та за кордоном всіх категорій пацієнтів. Ми співпрацюємо із всесвітньо відомими клініками та досвідченими спеціалістами, що є гарантією високої якості надання послуг. Наша компанія супроводжує клієнта від початку до завершення лікування. У нас працюють кваліфіковані та сертифіковані спеціалісти у сфері медичного туризму, менеджменту та лінгвістики. Нашою перевагою є не лише оперативне надання медичних і сервісних послуг, а й повний перелік клінік, які спеціалізуються на різних захворюваннях, та формування приблизного бюджету діагностики та лікування, що допоможе клієнту обрати найкращий для себе варіант.

 

 

Туристична фірма "All inclusive travel"

Туристична фірма "All inclusive travel" була заснована в 2014 році. Територіально знаходиться в Чернівцях. Працівники туристичного агенства активно допомагають подорожуючим у виборі відповідного туру, організації найкращого відпочинку та мають на меті для кожного відкрити прекрасні куточки цього світу. Співпраця в галузі медичного туризму, а саме check-up програми для клієнтів - подорожуючих, є прекрасною можливістю для працівників агенства спробувати себе в новому напрямку роботи. Адже сьогодні багато людей хочуть поєднати можливість відпочинку та турботи про своє здоров"я, і проходять комплексне обстеження всього організму за кордоном. Цікавими та перспективними в плані співпраці є також напрямки СПА і Велнесс.