Вхід
×
Нові кейси Завершені кейси
+38 (067) 674-77-01 Замовити дзвінок

Оператори

Базис Мед

Медичний центр БАЗИСМЕД - це найсучасніше обладнання експертного рівня. Лікарі з багаторічним стажем роботи. Сучасні та комфортні кабінети. Результатам обстежень в Центрі  довіряють провідні медичні заклади не тільки України, але й світу. Проводяться всі види ультразвукової діагностики: УЗД внутрішніх органів, УЗД усіх терміні вагітності ( скринінгові обстеження, 4D), УЗД молочних залоз з еластографією (діагностика злоякісних новоутворень на ранніх стадіях), УЗД щитовидної залози, УЗД серця з доплерографією, УЗД судин (верхніх та нижніх кінцівок, голови та шиї), УЗД  та МРТ суглобів, проведення УЗД всіх видів дітям.

Благодійний Фонд "Сяйво Надії"

Метою Організації є здійснення благодійної діяльності, спрямованої на сприяння у сфері профілактики та лікування онкологічних та інших важких захворювань у дітей, захист прав дітей-інвалідів з онкологічними і іншими тяжкими захворюваннями і їх сімей; забезпечення доступу кожної дитини, хворої на рак чи на інше важке захворювання до найбільш прогресивних можливостей лікування та реабілітації. Робота організації спрямована на адресну допомогу дітям у вигляді благодійних пожертв від спонсорів та меценатів, а також на надання матеріальної, технічної, інформаційно-правової та гуманітарної допомоги в рамках благодійних акцій і програм.

Благодійний Фонд "Тепло Cердець"

Наша справа - це сприяння поліпшенню соціально-економічного та матеріального становища дітей-інвалідів, дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних, малозабезпечених, неповних сімей, а такобмежені в реаліж надання допомоги малозабезпеченим верствам населення та особам, які через свої фізичні та інші вади обмежені в реалізації своїх прав та законних інтересів, сприяння їх соціальній реабілітації та подання допомоги талановитій та творчій молоді з числа вище зазначених осіб.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

Медична Асистуюча Компанія

«Медична Асистуюча Компанія» - це спеціалізована компанія, яка організовує якісне та висококваліфіковане обстеження і лікування в Україні та за кордоном всіх категорій пацієнтів. Ми співпрацюємо із всесвітньо відомими клініками та досвідченими спеціалістами, що є гарантією високої якості надання послуг. Наша компанія супроводжує клієнта від початку до завершення лікування. У нас працюють кваліфіковані та сертифіковані спеціалісти у сфері медичного туризму, менеджменту та лінгвістики. Нашою перевагою є не лише оперативне надання медичних і сервісних послуг, а й повний перелік клінік, які спеціалізуються на різних захворюваннях, та формування приблизного бюджету діагностики та лікування, що допоможе клієнту обрати найкращий для себе варіант.

 

 

Туристична компанія "Віза-Тур"

Туристична компаніяВіза-Тур – один із офіційних представників національного туроператора України ­­­­- TPG. Туристична фірма була заснована в 2016 році. Територіально знаходиться у Тернополі. Фірма має великий спектр дій, до складу якого входить: авторські та індивідуальні тури, підготовка візових документів, культурно-освітні програми США, Канади, Англії, Японії, страхування, авіаквитки, туризм. Найголовнішою метою компанії – є максимальне задоволення потреб клієнтів та допомога у правильному виборі, які досягається за допомогою великого досвіду та професіоналізму.

Туристична фірма "All inclusive travel"

Туристична фірма "All inclusive travel" була заснована в 2014 році. Територіально знаходиться в Чернівцях. Працівники туристичного агенства активно допомагають подорожуючим у виборі відповідного туру, організації найкращого відпочинку та мають на меті для кожного відкрити прекрасні куточки цього світу. Співпраця в галузі медичного туризму, а саме check-up програми для клієнтів - подорожуючих, є прекрасною можливістю для працівників агенства спробувати себе в новому напрямку роботи. Адже сьогодні багато людей хочуть поєднати можливість відпочинку та турботи про своє здоров"я, і проходять комплексне обстеження всього організму за кордоном. Цікавими та перспективними в плані співпраці є також напрямки СПА і Велнесс.

×
×