Вхід
×
Нові кейси Завершені кейси
+38 (067) 674-77-01 Замовити дзвінок

Вперше в Балтії була проведена коригуюча операція юнакові зі сколіотичною деформацією хребта з використанням інноваційного методу фіксації хребта за допомогою універсального затискача (Universal Clamp).

Дана методика оперативного лікування є щадною і ефективною, тому, відповідно, найбільш придатною для лікування пацієнтів зі складними захворюваннями хребта, деформаціями і церебральним паралічем у дітей раннього віку. Впровадження цього методу дозволить проводити більшу кількість операцій дітям із серйозними деформаціями хребта.

На контрольний візит до фахівців Дитячої лікарні з'явився підліток, у якого протягом останніх півтора року швидко прогресував сколіоз. Утворене викривлення хребта вже не могли виправити ні корсет, ні лікувальна гімнастика, до того ж у юнака з'явилися і інші скарги - втома і дискомфорт. Щоб випрямити викривлений хребет і зупинити подальше прогресування захворювання, спінальні хірурги провели операцію із застосуванням універсального затискача хребта. Згідно прогнозів, вже через 6 місяців щадного режиму юнак в повному обсязі зможе повернутися до нормального ритму життя.

Сколіоз - це захворювання опорно-рухового апарата, що характеризується викривленням хребта у боковій площині з розворотом хребців навколо своєї вертикальної осі, що веде до функціональних порушень у роботі органів грудної клітки, а також до косметичних дефектів. Це захворювання зустрічається у 3 - 4 дітей з 1000, в свою чергу у 15% з них захворювання прогресує. 

У Дитячої лікарні протягом року проводиться близько 50 ортопедичних операцій різних вроджених і набутих деформацій і травм хребта. Освоюючи сучасні та ефективні техніки лікування, а також використовуючи новітні технології, операції пацієнтам в дитячому віці дозволяють швидше відновити здоров'я.

"У деяких випадках хрящі хребта настільки змінені, що для їх стабілізації неможливо використовувати « класичні » гвинти і гаки для фіксації. У таких випадках необхідно знайти інші способи закріплення імплантатів. Universal Clamp - найменш ризикована методика, це широка, м'яка тканинна стрічка з дуже високим ступенем механічної витривалості" - говорить Яніс Упеніекс, спінальний хірург Клініки дитячої хірургії.

Ми дуже раді за безперервний розвиток фахівців наших клінік - партнерів, надіємось разом допомогти якомога більшій кількості дітей і повернути їм здоров'я.

×
×