Вхід
×

Один з провідних центрів Німеччини в галузі нейрореабілітації (Zentrum der Rehabilitation, R.Geerlofs) розробив унікальну, ту, яка застосовується тільки в ньому реабілітаційну концепцію I.N.P.U.T. Інтенсивна комплексна реабілітація цього центру здатна ставити на ноги часом навіть в самих безнадійних випадках. Це не чудеса - це результат роботи висококваліфікованих фахівців і наполегливої ​​праці пацієнта. Застосування ефективних роботизованих тренажерів, таких як LOKOMAT і Vector Gait & Safety System дозволяє закріпити успіхи реабілітації.

Профіль діяльності клініки: відновлення після спинномозкових травм будь-якої тяжкості і давності, відновлення після черепно-мозкових травм будь-якої тяжкості і давності; затребувана і рідкісна реабілітація лежачих пацієнтів з порушеннями свідомості, включаючи кому і вегетативний стан; наслідки інсульту; ДЦП; розсіяний склероз.

Важливими перевагами, що виділяють його серед подібних клінік є: переконливі результати; мультидисциплінарна команда фахівців володіє кращими європейськими та американськими методиками нейрореабілітації; персональний інструктор для кожного пацієнта, при необхідності 2 інструктори; 6 годин інтенсивних занять щодня; новітні роботизовані тренажери; тільки 25 стаціонарних місць; багаторічний досвід роботи з російськомовними пацієнтами; консультації по всіх питаннях російською мовою; послуги перекладача.