Вхід
×
Нові кейси Завершені кейси
+38 (067) 674-77-01 Замовити дзвінок

Презентація проекту « Біржа Медичного Туризму » проводилася в готелі «Україна», що у місті Києві. Серед запрошених гостей були представники найбільш авторитетних благодійних організацій України, зокрема менеджер по співпраці з НДО Української Біржі Благодійності Юлія Глушко, координатор проектів БФ «Карітас» Любов Корбеляк, представник БФ «Таблеточки» Тетяна Тарасенко, представники БФ «Надія на життя» та багато інших.

Після вітального слова ідейний засновник проекту Євген Тивоняк розпочав свою презентацію. Оскільки пан Євген також є президентом БФ « Тепло Сердець», то він зміг з власного досвіду розповісти про проблеми, з якими стикалися працівники фонду при скеруванні хворих діток за кордон. Необізнаність та стереотипи батьків, суттєво завищені рахунки, надання непотрібних послуг, велика кількість посередницьких організацій, їх безкарність та безвідповідальність – ось лише деякі труднощі, які чекають на пацієнтів при необхідності складного та вартісного лікування за кордоном. Під час презентації було продемонстровано шокуюче відео, в якому наочно продемонстровано нелюдське відношення деяких медиків до іноземних пацієнтів. Окрім даних свідчень, пан Євген мав можливість показати десяток рахунків, складених посередницькими фірмами, де послуги перекладача вартують близько 7 тисяч євро, а вартість оренди квартири за ціною дорівнює вартості номера в п'ятизірковому готелі.

Враховуючи наведені факти та інші випадки, у листопаді 2013 року була заснована Медична Асистуюча Компанія, завданням  якої-було допомагати  на місці (в Україні) батькам, фондам, підібрати клініку, лікаря  та допомогти в усіх організаційних питаннях . Представники даної організації відвідали безліч конгресів , семінарів та виставок, завдяки яким вивчили специфіку ринку медичного туризму, познайомились із  президентами, віце-президентами, офіційним представниками світових госпіталів та медичних центрів та мали можливість безпосередньо відвідати найкращі клініки світу.

Наочно побачивши якість надання медичних послуг, умови перебування пацієнтів, ознайомившись з рівнем кваліфікації іноземних лікарів стало зрозуміло, що в кожній країні є клініки, які варті уваги пацієнтів і можуть стати дешевшою альтернативою дорогим госпіталям. Для прикладу, вартість трансплантації кісткового мозку ( процедура, яка поки не проводиться в Україні) у США вартує близько 300,000 $, у Німеччині -250,000 $, а в Туреччині – близько 100,000 $. Стандарти ведення онкологічних пацієнтів одинакові, догляд та умови перебування на найвищому рівні. Отже, за ту ж саму ціну можна врятувати життя не однієї, а двох дітей.

Саме тому, була заснована Біржа Медичного Туризму - місце онлайн – зустрічі безпосередньо пацієнта і клінік. Онлайн - платформа знаходиться за адресою www.marketmedtour.com. Тут ми пропонуємо клієнту, який шукає клініку, отримати кращу пропозицію від клінік- учасників та самому обрати найоптимальніший варіант для себе. А клінікам запропонувати своїх кращих спеціалістів, свій досвід, ціну та умови для вирішення тієї чи іншої проблеми.

Як це працює? Пацієнт, заповнює стандартну анкету – заявку, розроблену з урахуванням всіх  вимог, подає її самостійно або звертається до наших Операторів для контакту з онлайн – сервісом. Отримавши заявку, працівники  Біржі Медичного Туризму опрацьовують її, визначають пріоритетний напрямок ( неврологія, кардіологія, онкологія тощо) , перекладають на англійську мову та розміщають он-лайн. Відбувається автоматична розсилка напряму до клінік, які спеціалізуються по даному напрямку медицини. Представники клінік опрацьовують документацію, визначають вартість необхідної медичної послуги та надають свою пропозицію. Після цього пацієнт сам обирає оптимальну для себе пропозицію в співвідношенні ціна - якість - умови. Після завершення лікування надається фото - звіт.

Менеджер проекту по роботі з клініками Максим'як Юлія розповіла про госпіталі, які беруть участь в проекті.

Спочатку вона наголосила на принципи відбору клінік – партнерів. Це представники в різних країнах світу, що спеціалізуються у всіх медичних напрямках та можуть укласти контракт напряму, без посередників. У всіх госпіталях є відділ співпраці з іноземними пацієнтами та досвід роботи в даній сфері. Практично всі медичні центри акредитовані JCI (золотий стандарт якості), співпрацюють з Американською асоціацією лікарень та володіють європейським стандартом якості ISO. Партнерами Біржі Медичного Туризму є провідні клініки з Ізраїлю, Туреччини , Естонії, Литви, Польщі, Швейцарії та інших країн світу.

Наступною виступила Yeşim Olgun, представник клініки MEMORIAL (Туреччина), яка достойно презентувала свій госпіталь гостям заходу.

Усе вище сказане дозволило визначити переваги Біржі Медичного Туризму

  •  БМТ дає можливість пацієнту, благодійному фонду, страхової компанії безпосередньо налагодити комунікацію з клініками.
  •   БМТ дає можливість отримати пропозицію та ціну безпосередньо від клінік у найкоротший час
  •   БМТ дає можливість обрати для себе найоптимальніший  варіант в співвідношенні ціна-якість-умови
  •   БМТ співпрацює із найкращими світовими акредитованими госпіталями (на сьогодні близько 100)
  •   БМТ працює майже по всіх медичних напрямках
  •   БМТ  дає можливість отримати знижку на бюджетні кейси

В кінці заходу відбувся розіграш цінних подарунків. Для того, щоб стати учасником лотереї , потрібно було залишити коментар чи побажання організаторам заходу. Ось деякі відгуки гостей презентації:

 Молодці! Дякуємо за інформацію! Ви займаєтесь дуже благородною справою! Бажаю Вам процвітання, більше надійних клієнтів, клінік, цікаві конкурентні пропозиції до співпраці! Хай завдяки вашій допомозі стане більше здорових людей не лише в Україні, а й по усьому світу! Процвітання Вашій організації!  Тетяна Тарасенко ( БФ "Таблеточки")

Мені цей Ваш проект сподобався з самого початку! Хай Бог Вам допомагає! Вікторія Дідур (Українська Біржа Благодійності)

 Бажаю Вам процвітання та найшвидшого досягнення бажаного результату. З задоволенням буду співпрацювати з Вами. Хотілося би побачити пропозиції про проведення лабораторних досліджень в клініках  Богуславська Вікторія ( БФ Надія на життя)

Знаючи наше катастрофічне положення зі встановленням діагнозу та лікуванням, а також з фінансовими можливостями громадян – Ваша праця дуже важлива в організації збору коштів, рекомендації клінік, супроводі кейсів. Тільки успіху та процвітання!( БФ Карітас)

Швидкого розвитку та серйозних партнерів! Хороша ідея – нехай все получиться! (Костянтин Медведєв)

Цікавий, амбітний проект на медичному ринку не лише України, але і за її межами!!! Натхнення та успіхів Вам в усіх починаннях! (Банас О.О)

Були і запитання

Чи пріоритетом є лише дитяче здоров»я, чи надається допомога і дорослим?

І зауваження

Наводьте ще більше конкретних прикладів, фактів, відгуків. Зверніть увагу на маркетинг. Розповідайте про ваш сайт в соціальних мережах, займайтеся написанням статей, розбором кейсів, онлайн- рекламою та заповненням сайту.

 

Ми врахуємо всі Ваші побажання у нашій майбутній роботі! Адже ми працюємо для Вас!

×
×