Вхід
×
Нові кейси Завершені кейси
+38 (067) 674-77-01 Замовити дзвінок

Великі ЗМІ оминули увагою цієї новини, але 11 листопада 2020 року апеляційний суд Португалії визнав тести ПЦР на ковід-19 непрацюючими, а карантин незаконним.

Судовий процес у Португалії почався після того, як чотири людини були примусово поміщені в карантин Регіональним управлінням охорони здоров'я (RHA). Один з цих людей пройшов тест ПЛР, в той час як інші троє були визнані особами «високого ризику зараження». RHA вирішило, що всі вони були «заразними», виходячи з обставин, і зажадало, щоб вони були поміщені в примусову ізоляцію на двотижневий період ,. Ці люди подали в суд і виграли, створивши прецедент для того, щоб тест ПЛР, був відкинутий як псевдонаукове шарлатанство.

Показовий факт - Кері Мулліс, винахідник технології полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), говорив, що ПЛР не підходить для діагностики інфекції.

ПЛР - добре підходить для встановлення батьківства, а також в криміналістиці для виявлення ДНК злочинців. Причина в тому, що передбачуване використання ПЛР було і залишається застосуванням в якості методу, що дозволяє відтворювати дуже малі послідовності ДНК мільйони і мільярди разів, але ніяк не в якості діагностичного інструменту для виявлення вірусів.

І ось тепер вже доведений на практиці факт, що ПЛР-тестування ніяк не годиться для виявлення будь-яких було інфекцій, зокрема Covid-19. Тепер цей факт закріплений в судовій практиці ЄС: "Кількість хибнопозитивних результатів ПЛР-тестів на ковід-19 становить від 90 до 97 відсотків".

Це те саме рішення Суду в Лісабоні:

 

З Судового рішення:

«... Якщо хтось отримав позитивний результат за допомогою ПЛР при використанні порогу 35 циклів або вище (як правило, це стандарт в більшості лабораторій в Європі і США), ймовірність того, що ця людина інфікований, становить менше 3%, а ймовірність того , що зазначений результат є хибнопозитивним, становить 97% ».

І ще з ув'язнення того ж самого Суду:

"Медичний діагноз-це медичне дію, на яке має юридичне право тільки лікар і за яке цей лікар несе одноосібну і повну відповідальність. Жодне інше обличчя або установа, включаючи урядові установи або суди, не має таких повноважень. Регіональне управління охорони здоров'я Азорських островів НЕ є завданням оголосити когось хворим або небезпечним для здоров'я. Тільки лікар може це зробити. Ніхто не може бути оголошений хворим або небезпечним для здоров'я указом або законом, навіть як автоматичне, адміністративне наслідок результату лабораторного тесту, незалежно від того, якого роду "

Німецьке джерело: https: //tkp.at/2020/11/17/portugiesisches-berufungsgericht-h ...
Англомовний сайт: https: //off-guardian.org/2020/11/20/portuguese-court-rules-p ...

 

×
×