Вхід
×
Нові кейси Завершені кейси
+38 (067) 674-77-01 Замовити дзвінок

Що таке акредитація медичних установ?

Рівень акредитації медичного закладу - це найточніший показник рівня наданих їм послуг. Акредитація клінік, госпіталів та інших лікувальних установ є одним з найбільш важливих механізмів, за допомогою яких держава, міжнародні медичні організації, асоціації медичного туризму впливають на якість медичних послуг і порядок їх надання.

Зростаючий інтерес закладів охорони здоров'я до міжнародної акредитації обумовлений високими вимогами населення до якості медичних послуг, а так само глобалізацією медичних технологій і попиту на медичні послуги. У більшості розвинених країн громадяни пред'являють все більші вимоги до якості медичних послуг і стандартам роботи лікарень.

Що таке Акредитація JCI і які її переваги?

 

Joint Commission International - це міжнародна некомерційна організація, яка займається поліпшенням якості обслуговування і безпеки пацієнтів в медичних установах, оцінює рівень професійної підготовки лікарів та іншого медичного персоналу, технологічну і адміністративну інфраструктуру. Акредитація JCI є «золотим стандартом» для медичних організацій, які прагнуть поліпшити якість медичних послуг. Це найбільш об'єктивна і престижна міжнародна сертифікація. Клініки і медичні центри, які отримали JCI акредитацію, відповідають найвищим міжнародним медичним і адміністративним стандартам.

Сертифікати JCI свідчать про бездоганному менеджменті і найвищій якості медичних послуг. Наявність у клініки сертифіката акредитації JCI розцінюється як найвища репутація в міжнародному медичному світі і безумовна гарантія довіри для іноземних пацієнтів, які виїжджають за межі своєї країни в пошуках високоякісних медичних послуг.

JCI - це найбільша та найстаріша медична контролююча організація в світі. Вона була створена в США в 1917 році і на сьогоднішній день є найпрестижнішою акредитаційною організацією в світі. Згідно з вимогами комісії JCI, робота лікувального закладу оцінюється по 197 основним стандартам, 368 загальних стандартів і 1032 додатковими показниками.

Як проводиться JCI-акредитація

Для отримання сертифікату JCI будь-який медичний заклад може за власним бажанням звернутися в Міжнародну експертну комісію для проходження акредитаційного контролю. При проведенні акредитації JCI будуть обов'язково прийняті до уваги конституційні, релігійні та культурні чинники кожної країни. Головна мета акредитації JCI - стимулювати безперервне поліпшення якості медичних послуг і організацію роботи медичних установ в світі.

Контрольна комісія JCI протягом певного часу безпосередньо знаходиться в медичній установі і проводить його оцінку на відповідність численним міжнародним стандартам. При цьому вивчається медична документація, проводяться бесіди з персоналом та пацієнтами, оцінюється рівень медичних послуг та догляду за пацієнтами, вивчається процедура реєстрації, безпеку для пацієнтів, здійснюється контроль приміщень, обладнання та професійної підготовки медичного персоналу.

Об'єктами для акредитації JCI можуть бути клініки, медичні центри, амбулаторні і поліклінічні організації, клінічні лабораторії, реабілітаційні центри, медичні транспортні організації, а також JCI сертифікація проводиться за окремими медичних послуг.

Як правило, акредитація за стандартами JCI дозволяє:

підвищити рівень довіри пацієнтів до медичної організації;

забезпечити безпечну і ефективну середу для пацієнтів і працівників медичної організації;

підвищити задоволеність пацієнтів за рахунок більш високої якості обслуговування і якості медичної допомоги;

враховувати очікування і потреби всіх зацікавлених сторін (пацієнта, його сім'ї, персоналу медичного закладу, громадських організацій);

створити систему забезпечення безпеки пацієнтів;

регулярно підвищувати якість медичних послуг.

Медичні організації, які успішно пройшли акредитацію за стандартами JCI, отримують відмітний знак відповідності стандартам JCI. Цей знак може використовуватися в маркетингових цілях.

Щоб отримати акредитацію JCI, медична організація повинна виконати ряд кроків:

1. Визначення стандарту акредитації та планування подальших дій. На цьому етапі медична організація повинна оцінити свої послуги і визначити, які стандарти JCI найбільш підходять до її діяльності. Після визначення відповідних стандартів організації необхідно спланувати свої подальші дії щодо впровадження цих стандартів.

2. Отримання стандартів і керівництв. Для початку робіт по впровадженню стандартів JCI медична організації повинна придбати необхідні стандарти і керівництва у компанії Joint Commission International і є просто повідомленням про бажання медичної організації пройти акредитацію за стандартами JCI.

3. Проведення навчання. Успішне впровадження стандартів JCI передбачає знання цих стандартів співробітниками медичної організації. Для початку впровадження стандартів необхідно, щоб в організації була сформована команда впровадження, яка пройде навчання за стандартами JCI.

4. Первісна оцінка. В ході даного етапу команда впровадження проводить первісну оцінку відповідності вимогам стандартів JCI. Оцінка дає можливість оцінити ступінь розбіжності існуючої практики роботи медичного закладу і вимог стандартів. Також, оцінка дає можливість скласти детальний план, за яким будуть впроваджуватися стандарти JCI.

5. Впровадження вимог стандартів JCI. Цей етап є найтривалішим. В ході даного етапу організація повинна розробити безліч процесів і процедур, що дозволяють виконати вимоги стандартів JCI.

6. Реєстрація в системі JCI. Після завершення впровадження, для підтвердження готовності до проходження акредитації, організація повинна зареєструватися в електронній системі E-App на сайті компанії Joint Commission International. Реєстрація дозволить компанії JCI визначити графік перевірки медичної організації і спланувати свої подальші дії.

7. Проведення акредитації. В ході даного етапу експерти JCI здійснюють перевірку медичної організації на відповідність вимогам стандартів JCI. За результатами перевірки вони представляють свій висновок. Якщо висновок позитивний, то медичної організації видається сертифікат і присвоюється знак відповідності стандартам JCI.

8. Повторна акредитація. Період дії акредитації за стандартами JCI становить три роки. Після завершення цього періоду медична організація повинна пройти повторну акредитацію. В інтервалі між акредитаціями, експерти JCI здійснюють наглядові перевірки за діяльністю акредитованих організацій.

На сьогодні JCI акредитувала понад 600 державних і приватних організацій охорони здоров'я в 57 країнах світу.

Більшість клінік- партнерів Біржі Медичного Туризму http://www.marketmedtour.com/ акредитованих за стандартами JCI - а це означає, що наші пацієнти в надійних руках!

 

×
×