Вхід
×
10 червня 2016

Медична група Медікана надає послуги в акредитованих лікарнях з міжнародними стандартами обслуговування в областях серцево-судинної хірургії, проведення штучного запліднення, в лікуванні ракових захворювань і в косметології, в проведенні нейрохірургічних операцій, в трансплантації органів, в гемодіалізі і в лікуванні захворювання суглобів, в неврології не тільки жителям Туреччини, а й пацієнтам, які приїжджають з Європи, Близького Сходу і Балкан.

06 червня 2016

Група клінік Istanbul Cerrahi Healthcare Group розпочала свою діяльність в 1998 році, заснувавши свою першу клініку - Istanbul Cerrahi Fulya Hospital в центрі міста Стамбул. У 2014 році почала працювати нова клініка - Istanbul Cerrahi Nişantaşı Hospital.

19 квітня 2016

Відгук Терещук Оксани ( мами маленької Стефанії, яка страждає епілепсією)

"Ось ми повернулися з турецької клініки, вже вдома, і можемо спокійно розказати про свої враження. Насамперед стосовно Стефочки – Слава Богу, судом у нас після проведення операції немає. Дівчинка спокійна, весела, інтенсивно пізнає оточуючий світ, говорить складами. Раніше, ще до появи резистентних судом були лише звуки, і то незрозумілі. 

Які наші враження від клініки ? Як каже мій чоловік: " Ти точно знаєш, за що ти платиш". Починаючи від холлу, де кожна людина зустрічає тебе приємною усмішкою, всі хочуть тобі допомогти , і закінчуючи тим, що тобі не потрібно кожен раз нагадувати медсестрі, що закінчилась крапельниця, навіть, якщо це буде третя ночі – хвилини в хвилину вона прийде в палату. Я не можу поскаржитися на жодну людину, яка трапилася мені в лікарні. У відновленні здоров'я моєї дитини звісно вирішальну роль відіграла команда високопрофесійних нейрохірургів.

18 травня 2016

Отримайте знижку - 25% на процедуру біоревіталізації або Juvederm Hydrate та візьміть участь в лотереї на проведення повторної процедури безкоштовно!

 

13 квітня 2016

Підписано договір про співпрацю з провідним Медико - Хірургічним Центром Іспанії ServiDigest, який займається лікуванням травної системи, обміну речовин та ожиріння, розміщений в центрі Барселони та протягом 40 років працює в системі охорони здоров"я. Центр оснащений найсучаснішим в Європі, високотехнологічним медичним обладнанням, що використовується для надання спеціалізованих медичних послуг. У клініці працює високопрофесійний медичний колектив під керівництвом престижного спеціаліста в лікуванні травної системи - лікаря Хосе Мерло Мас. Персонал клініки постійно вдосконалюється, приймаючи участь в найважливіших національних та міжнародних конференціях.