Вхід
×
Нові кейси Завершені кейси
+38 (067) 674-77-01 Замовити дзвінок
кейс №738
Діагноз:

Хвороба "Моя-Моя". Супутні захворювання: епілепсія, геміплегія, дисфазія(після інсульту). 

Опис кейсу:

Дитина була здорова до 31.03.2018, коли в неї підвищилась температура, у зв'язку з чим вона отримала жарознижуючий препарат. На наступний день, 01.04.2018, було помічено затьмарену свідомість та сонливість. 02.04.2018 стан погіршився, з'явилися порушення мовлення і правосторонній геміпарез.
Пацієнтка була госпіталізована в лікарню за місцем проживання, де у зв'язку із появою судом і, найбільш ймовірно - епілептичним станом, була покладена у відділ інтенсивної терапії. Там дівчинка була під наркозом та інтубована. 
КТ знайшла ділянку зниженої щільності в лівій скроневій області.
Була виконана люмбальна пункція. По словам мами, ознаки герпесу не були виявлені.
Пацієнтка займається фізіотерапією, відзначається явне покращення мовлення и правостороннього геміпареза.
У зв'язку з клонічними судомними нападами із закиданням голови и згинанням рук дівчинка почала приймати протиепілептичні препарати. Схожі приступи спостерігаються 3 рази в неділю. На даний момент вона приймає препарати Kepra і Tegretol.
За результатом МРТ - сканування, зробленого 27 вересня 2018 та 20 червня 2018, спостерігається з двох сторін в сонних артеріях хвороба Моя-Моя, більш виражена зліва. Відмічається велике ураження тімянної, скроневої та затилкової зон кори зліва. Також спостерігається ішемічне ураження лобної зони зправа.
Нема значних змін між перевірками.

РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ АНГІОГРАФІЯ І КЛІНІЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ МОЖЛИВОСТІ ВИКОНАННЯ РЕВАСКУЛЯРИЗАЦІЇ.


Дата народження - 28.10.2008

×
×