Вхід
×
Baltic Vein Clinic
Baltic Vein Clinic

Балтійська клініка вен- це складова частина "Veselības centrs 4" і медичний заклад, що володіє найбільшим  досвідом у всій Балтії, який одночасно пропонує розширену діагностику та лікування вен з використанням всіх сучасних, застосовуваних на сьогоднішній день у світі, методів і їх комбінацій.

З 1999 року відзначається стабільна статистика проведених операцій - від 1500 - 1800 операцій на венах протягом одного року. Балтійська клініка вен має сертифікат ISO 9001: 200.

Балтійська клініка вен   безперервно оновлює своє технологічне забезпечення - прилади для ультрасонографії, лазери, радіочастотні пристрої і парогенераторні установки, таким чином, гарантуючи відповідність обладнання клініки найвищим міжнародним стандартам.

Напрямки діяльності: - Діагностика захворювань вен - Лікування захворювань вен (лазерна венозна хірургія, радіочастотна хірургія, парова мікроімпульсна хірургія, операція на венах, використовуючи біоклей, класична операція на венах, операція на венах по методу Варадея) Проктологія.