Вхід
×

Країни

Хірургічна клініка Мюнхен - Богенхаузен

Хірургічна клініка Мюнхен - Богенхаузен - одна з найсучасніших спеціалізованих клінік Німеччини. Клініка розрахована на 90 ліжок, щорічно там проходять лікування більше 5000 пацієнтів.
Одним з основних напрямків діяльності клініки є загальна, вісцеральна і судинна хірургія (керує відділенням проф., доктор мед.наук Томас Хюттль - провідний експерт в області баріатричної хірургії в Європі, а також член численних національних і міжнародних наукових товариств з хірургії). Великої уваги також заслуговує урогінекологічне відділення на чолі з проф., д-ром мед.наук Урсулою Пешерс, яка є міжнародно - визнаним експертом в області лікування порушень функцій тазового дна, нетримання сечі та гінекологічної хірургії.
У клініці проводяться також: - хірургічна ендоскопія та функціональна діагностика ШКТ, пластична хірургія, лікування ожиріння, радіологія і нуклеарна медицина та інші.

4 Dimensions

Клініка краси 4.Dimensija є різносторонньою, орієнтованою на медицину установою по догляду за красою з 10- річним досвідом роботи, яка достатньо обладнана новітніми технологіями світового рівня.

Тут доступний дуже великий перелік методів по догляду за красою, починаючи з рекомендацій з правильного способу життя, формування постави, процедури по догляду за обличчям і навіть складні методи фізичної терапії та естетичної лазерної хірургії. Все це може бути здійснене завдяки відмінному технологічному обладнанню - терапевтичним та хірургічним лазерним установкам різних видів, системам інтенсивно пульсуючого світла, установкам по діагностиці та корекції шкіри.

У клініці краси «4. Dimensija » працюють фахівці з естетики тіла, спеціалісти з подології, косметологи, фізіотерапевти та лікарі (дерматолог, психотерапевт, дієтолог). Також клієнтові доступний широкий перелік СПА - процедур.

Capital Clinic Riga

CAPITAL CLINIC RIGA - нова клініка Premium класу в Ризі у складі Veselibas Centrs 4, що пропонує широкий спектр медичних послуг і забезпечує найсучасніші можливості досліджень і лікування. Клініка оснащена новітньою медичною технологією для діагностики та лікування, в клініці працюють одні з кращих фахівців в Латвії, лікарі - авторитетні в таких спеціальностях як внутрішня медицина, кардіологія, гінекологія, отоларингологія, дерматологія, урологія, офтальмологія, хірургія, реабілітація, лазерні маніпуляції, супровід вагітності, педіатрія. Також проводяться програми загального обстеження здоров'я (check-up) 5 рівнів, діагностичні процедури на новітній апаратурі.

Dermatological Clinic

Клініка дерматології у складі «Veselības centrs 4», є найбільшим і найсучаснішим центром такого роду в Латвії. Клініка дерматології має сертифікат ISO 9001: 2008.

У Клініці дерматології працюють дерматологи, дерматовенерологи, фахівці з естетики обличчя та тіла, косметологи, трихологи, подологи,спеціалісти з проведення лазерних процедур.

Клініка дерматології є провідною в таких областях медицини як • гострі та хронічні шкірні захворювання; • дерматоонкологія; • естетична лазерна хірургія; • флебологія (лікування вен); • подологія.

У клініці практикуються сучасні методи діагностики (цифрова дерматоскопія, сіаскопія, конфокальна лазерна мікроскопія, ультрасонографія шкіри).

Дантисть на Пушкина

Клініка "Дантисть на Пушкина" оснащена новітнім обладнанням німецької фірми “Sirona c8 +” із застосуванням стоматологічного мікроскопа і імплантантами преміум класу "Straumann, Nobel, Astra Tech". Висококваліфіковані фахівці займаються лікуванням системи кореневих каналів, попередженням вікових змін хірургічними та ортопедичними конструкціями. А також проводиться лікування тканин пародонту із застосуванням Vector терапії та консультаціями спеціалістів загальної медицини. Клініка сертифікована німецькою фірмою Sirona.У клініці впроваджений суворий інфекційний контроль і багаторівнева очистка інструментарію, що дозволяє клієнтам бути повністю впевненими у безпеці лікування. Клініка надає гарантії на всі проведені роботи на строк не менше трьох років (при виконанні рекомендацій лікаря).Персонал клініки постійно навчається сучасним методикам, бере участь в стоматологічних конгресах, з’їздах і тренінгах. 

Дитяча клінічна університетська лікарня в Ризі

Дитяча клінічна університетська лікарня є єдиним дитячим багатопрофільним лікувальним закладом в Латвії, що надає невідкладну медичну допомогу, а також медичні послуги вторинного та третинного рівня амбулаторно, в денному стаціонарі і цілодобовому стаціонарі. Фахівці Дитячої лікарні забезпечують лікування та догляд широкого профілю при лікуванні складних клінічних випадків. Рівень якості підтверджує Європейський і Латвійський державний стандарт LVS NE ISO15189.

Ми пропонуємо послуги в наступних областях лікування та діагностики:

Дитяча кардіологія і кардіохірургія (протягом року лікування проходять близько 500 пацієнтів, проводиться приблизно 90 операцій на відкритому серці і 100 трансвазальних операцій на серці; проводиться також імплантація кардіостимулятора)

Дитяча хірургія (лапароскопія, торакоскопія, артроскопія, мікрохірургія)

Дитяча неврологія та нейрохірургія (за рік проводиться близько 210 операцій)

Неонатологія і педіатрія

Клініка Medanta

Medanta - медичне містечко, один з найбільших мультиспеціалізованих інститутів, розташоване в мегаполісі Гургаон, поблизу міста Делі. Розташований на території більш ніж 45 акрів інститут, включає в себе науковий дослідний центр, центр для підвищення кваліфікації лікарів і школу середнього медичного персоналу. Клініка розрахована на 1250 ліжок, понад 350 реанімаційних ліжок, 45 операційних залів, які обслуговують більше ніж 20 галузей медицини. Лікарня спеціалізується в області кардіології, неврології, травматології, нефрології, малоінвазивної хірургії, трансплантології та регенеративної медицини.

Медико - хірургічний Центр ServiDigest

ServiDigest - це Хірургічний Медичний Центр, який займається лікуванням травної системи, обміну речовин та ожиріння, розміщений в центрі Барселони та протягом 40 років працює в системі охорони здоров"я. Центр оснащений найсучаснішим в Європі, високотехнологічним медичним обладнанням, що використовується для надання спеціалізованих медичних послуг. У клініці працює високопрофесійний медичний колектив під керівництвом престижного спеціаліста в лікуванні травної системи - лікаря Хосе Мерло Мас. Персонал клініки постійно вдосконалюється, приймаючи участь в найважливіших національних та міжнародних конференціях.

Основні медичні послуги, які надаються в Центрі: ендоскопія травної системи - колоноскопія та езофогастродуоденоскопія по профілактиці та лікуванню раку органів травлення, ендоскопічна капсула для дослідження тонкої кишки, аноректальний BIOFEEDBACK для лікування закрепів та нетримання калу, фіброскан і CAP для вивчення хвороб печінки, профілактичне генетичне дослідження: генетичний тест (NUTRIinCode) - вивчення профілактики ожиріння, генетичний тест (CARDIOinCode Score) - профілактичне дослідження серцево - судинних хзахворювань. Баріартрична хірургія - шунтування, хірургія зменшення розмірів шлунка та багато інших послуг.

Університетська клініка в Вероні

Університетська лікарня Верони є еталоном для всієї області Венето і визнається загальнонаціональним високоспеціалізованим медичним центром, у якому проводяться також і провідні наукові дослідження. Пацієнтам надається допомога по усіх медичних та хірургічних спеціальностях. Передовими вважаються такі галузі як трансплантологія, нейрохірургія, кардіохірургія, торакальна хірургія, онкогематологія та лікування опіків. Надається також якісна амбулаторна допомога та проводиться інструментальна та лабораторна діагностика.
У лікарні працює більш ніж 5000 співробітників, в т.ч. медсестер, медичних працівників, технічних / професійних і адміністративних співробітників. Медична допомога надається цілодобово, у Центрі невідкладної медицини її отримують близько 500 пацієнтів щоденно. Протягом одного року у лікарні отримують лікування близько 60 000 чоловік , з них 10 000 пацієнтів з інших регіонів Італії. 

Протягом багатьох років лікарня приймає активну участь в галузі трансплантації органів і тканин, зробивши першими трансплантацію нирки на початку 1968 року. Згодом актині дії були розпочаті для пересадки серця, рогівки, кісткового мозку, легенів і печінки. У грудні 2002 року лікарня отримала сертифікат якості ISO 9001: 2000. Сертифікація підтверджує, що компанія застосовує найкращу модель організації роботи, яка може надати пацієнтам високопрофесійні гарантії з погляду ефективності та доцільності послуг.

<<  1 [2