Вхід
×
Нові кейси Завершені кейси
+38 (067) 674-77-01 Замовити дзвінок
Медична група Memorial

МЕМОРІАЛ - це глобальна мережа клінік, що приймає пацієнтів з 92 країн світу і надає високу якість лікування в комфортних умовах все більшій кількості людей. В склад мережі входять 11 лікарень та 3 медичні центри, розміщені в Стамбулі, Анталії, Кайсері, Анкарі. Свого першого пацієнта МЕМОРІАЛ прийняв в 2000 році.

МЕМОРІАЛ - перша клініка в Турції та 21- а в світі, що отримала акредитацію JCI (Joint Commission International) та стала членом Американської асоціації клінік (АНА).

МЕМОРІАЛ володіє міжнародною репутацією в області пересадки органів( печінка, нирки, кістковий мозок), екстракорпорального запліднення (ЭКО) і генетики, онкології та онкогематології, серцево - судинної хірургії,роботизованої хірургії, спінальної хірургії, ортопедії та травматології.

МЕМОРІАЛ - це перша лікарня в Турції, яка отримала ліцензію на пересадку органів (печінка та нирки) і необхідні для пересадки лабораторні послуги зі сторони Міністерства охорони здоров’я в 2004 році. Це перща лікарня, яка почала використовувати такі методи лікування як капсульна ендоскопія та ендостент, які потребують впровадження передових технологій та наявності достатнього досвіду.

Istanbul Cerrahi Hospital Group

Група клінік Istanbul Cerrahi Healthcare Group розпочала свою діяльність в 1998 році, заснувавши свою першу клініку - Istanbul Cerrahi Fulya Hospital в центрі міста Стамбул. У 2014 році почала працювати нова клініка - Istanbul Cerrahi Nişantaşı Hospital. Успішно розвиваючи свою професійну діяльність, група клінік Istanbul Cerrahi Healthcare Group в 2015 році відкрила перший і єдиний в Туреччині Центр Омолодження - Ageless Clinic, який включає в себе всі можливі види пластичних і косметичних процедур (естетичні процедури, лазерне лікування, трансплантація волосся, косметична стоматологія , хірургічне лікування ожиріння, лікування варикозного розширення вен) разом зі своєю висококваліфікованою командою пластичних хірургів. В продовження свого розвитку група клінік Istanbul Cerrahi Healthcare Group в 2017 році готує до відкриття свою найбільшу клініку - Istanbul Cerrahi Levent Hospital, яка також буде знаходитися в центрі Стамбула і буде володіти найпередовішими технологіями.

Напрямки діяльності клінік госпітальної групи - естетична медицина, пластична хірургія, ендокринологія, ревматологія, неврологія і нейрохірургія, лікування ожиріння, ортопедія, гінекологія, фізіотерапія, офтальмологія, серцево - судинні захворювання, лікування генетичних захворювань і ін.

LIV Hospital

Клініка Liv Hospital була відкрита в січні 2013 року, і є однією з найсучасніших клінік в Туреччині, де інтегрується сучасний підхід у сфері медичного обслуговування, новітні технології, а також вископрофесійний штат співробітників, велика частина яких пройшла навчання закордоном і має вчений ступінь. Уже в серпні 2013 року клініка отримала акредитацію золотого стандарту якості Joint Comission International (JCI), а також TÜV, сертифікат європейського стандарту ISO. Назва Liv Hospital складається з перших літер слів його основного принципу - Leading International Vision (Провідне міжнародне бачення), прирівнюючи свої показники до стандартів якості медичного обслуговування в провідних світових лікарнях. У клініці Liv Hospital, для лікування та діагностики використовується сучасна медична апаратура і різні новітні методики: Робот да Вінчі останнього покоління, TrueBeam Stx- новітня система апаратної променевої терапії, ІОРТ - інтраопераційна радіотерапія, TAVI- транскатетарна імплантація аортального клапана, ряд новітніх лазерних систем для корекції зору та апаратура для 4D-діагностики та малоінвазивних операцій на серці та судинах, а також метод HIPEC. Високопрофесійним також є відділення спортивної медицини - ортопедія, травматологія (клініка Liv - офіційна лікарня головної баскетбольної команди Туреччини - Galatasaray). Клініка співпрацює з раковим центром Sloan Kettering (США), проводяться щотижневі он-лайн конфкренціі по випадках онкології молочної залози, щитовидної залози, колоректального раку. Госпіталь Лів в Стамбулі здійснює свою діяльність на закритій площі 30000 квадратних метрів, клініка включає 154 лікарняних місця, 8 операційних залів.

Медична група

Медична група Медікана надає послуги в акредитованих лікарнях з міжнародними стандартами обслуговування в областях серцево-судинної хірургії, проведення штучного запліднення, в лікуванні ракових захворювань і в косметології, в проведенні нейрохірургічних операцій, в трансплантації органів, в гемодіалізі і в лікуванні захворювання суглобів, в неврології не тільки жителям Туреччини, а й пацієнтам, які приїжджають з Європи, Близького Сходу і Балкан.

Медична Група Медікана Стамбул, що включає мережу клінік Медікана Інтернешнл Анкара, які складаються з 7-ми клінік загального призначення і 2-ох стоматологічних, є одним з лічених в світі інвесторів коштів в приватне медичне обслуговування і пишається тим, що має можливість надавати послуги високих стандартів по всіх медичних напрямках 7 днів на тиждень і 24 години на добу.

Лікарні Медичної групи Медікана мають акредитаційний сертифікат якості JCI.

Загальна кількість медичного персоналу - 3500, серед них 550 лікарів, 200 професорів і докторів наук.
До сьогоднішнього дня в лікарнях Медичної групи Медікана було проведено 41,000 операцій на серці, 105,000 ангіографій і ангіопластик, 20,000 ортопедичних операцій, 300 урологічних операцій, більше 500 трансплантацій нирок, більше 200 трансплантацій печінки, 500 спеціалізованих пластичних операцій.

Baltic Vein Clinic

Балтійська клініка вен- це складова частина "Veselības centrs 4" і медичний заклад, що володіє найбільшим  досвідом у всій Балтії, який одночасно пропонує розширену діагностику та лікування вен з використанням всіх сучасних, застосовуваних на сьогоднішній день у світі, методів і їх комбінацій.

З 1999 року відзначається стабільна статистика проведених операцій - від 1500 - 1800 операцій на венах протягом одного року. Балтійська клініка вен має сертифікат ISO 9001: 200.

Балтійська клініка вен   безперервно оновлює своє технологічне забезпечення - прилади для ультрасонографії, лазери, радіочастотні пристрої і парогенераторні установки, таким чином, гарантуючи відповідність обладнання клініки найвищим міжнародним стандартам.

Напрямки діяльності: - Діагностика захворювань вен - Лікування захворювань вен (лазерна венозна хірургія, радіочастотна хірургія, парова мікроімпульсна хірургія, операція на венах, використовуючи біоклей, класична операція на венах, операція на венах по методу Варадея) Проктологія.

Medical Park

Група лікарень "Medical Park" заснована в 1995 році. Вона налічує 26 клінік, 10,759 співробітників, 1,293 лікарів, 136 операційних, більш 3.202 ліжок для паціентов. Медична група має 3 сертифікати JСI. Завдяки трансплантації органів 3.545 пацієнтам було подароване життя. Втретє ми займаємо перше місце з трансплантації органов. Операціі з пересадки органів почали проводиться з 2008 року. Рівень успішності проведених операцій такий же як в США. У сфері пересадки кісткового мозку дорослим і дітям центри працюють у відповідності з міжнародними стандартами та у взаємозв'язку з міжнародними банками кісткового мозку. Рішення про пересадку приймаються вченими - фахівцями, які є членами Ради з трансплантації, при забезпеченні відповідності Міжнародним стандартам (ЕМВТ, СІВМТR, ISCT).

Лікування раку в Medical Park складається з 4 складових: медикаментозне лікування, променева терапія, операційне лікування та інтервенційна ендоскопія.

Центр хірургічного лікування хвороби Паркінсона визнаний найкращим центром у світі і займає 10-е місце. Сучасні підходи і методи в лікуванні хвороби Паркінсона. Шанс на одужання 80%.

Нейрохірургія- ГАММА НІЖ.

Клініка

Університетська клініка «Хадасса» - член Американської асоціації лікарень. «Хадасса» є одним з найбільш авторитетних медичних центрів в Ізраїлі і відома у всьому світі завдяки новаторському підходу в лікуванні, а також великій кількості відкриттів і проведених медичних досліджень. Вона включає:

5000 професійних працівників охорони здоров'я

1100 ліжко-місць

31 операційну палату

9 спеціалізованих відділень інтенсивної терапії

120 амбулаторних лікувальних установ

більше 70 спеціалізованих відділень і підрозділів.

Щорічно в «Хадассі» отримують лікування понад 500 000 пацієнтів. До спектру послуг дитячого відділення клініки "Хадасса" належать: дитяча онкологія та гематоонкологія; проведення операцій для новонароджених дітей; хірургія органів грудної клітки, черевної порожнини; травматологія для дітей, з використанням оперативних методів; дитяча онкологія; лікування дитячих опіків у всіх вікових періодах; лікування захворювань органів сечової системи у дітей, дитяча офтальмологія; дитяча кардіологія і кардіохірургія. Лікарі відділення дитячої онкології в клініці "Хадасса" тісно співпрацюють з лікарями провідних американських клінік і беруть участь у спільних науково-дослідних програмах з лікування раку у дітей.

Мережа клінік Hirslanden

Група приватних клінік Hirslanden сформувалася в 1990 році. Hirslanden - це 16 першокласних клінік, розташованих по всій території Швейцарії, від озера Констанца і до Женевського озера. Кожна клініка володіє своїми власними, відмінними рисами. Загальними для всіх є чудова медична інфраструктура, індивідуальний підхід і високі стандарти догляду та обслуговування.

Hirslanden це ще й - 100 спеціалізованих інститутів та експертно-консультаційних центрів - понад 2000 високо кваліфікованих акредитованих та штатних лікарів - 8450 співробітників з 92 країн - більш 90000 пацієнтів на рік (стаціонарних хворих) - 4 діагностичних центри для профілактичних обстежень.

Кардіологи і кардіохірурги, а також нейрохірурги Hirslanden визнані на національному та міжнародному рівнях, як одні з найкращих у своїй галузі. Але не тільки вони: фахівці з ортопедії, урології, гінекології, онкології також високо цінуються у своїх галузях.

Мережа медичних центрів Acibadem

Мережа медичних центрів Acıbadem надає повний комплекс послуг в 17 лікарнях широкого профілю (11 з яких з 2005 року повністю акредитовані JCI) і 13 поліклініках. Госпітальна група налічує команду професіоналів з 2000 лікарів, 3 900 медсестер і 7500 людей допоміжного персоналу. Постійний професійний ріст з часу заснування своєї першої лікарні в 1991 році дозволив Acıbadem стати кращим і найбільш цінним брендом в охороні здоров'я не тільки в Туреччині, але і закордоном. Сертифікат «ISO 15189», виданий «Deutsche Akkreditierungsstelle Chemie Gmbh» (DACH), дозволив стати лабораторії «Acıbadem Лабмед» першою клінічною лабораторією в Туреччині, яка акредитована на міжнародному рівні. Центри ядерної медицини в Європі були акредитовані Європейською Радою ядерної медицини - EBNM Європейського Союзу медичних фахівців - UEMS. Відділення ядерної медицини також мають сертифікат ISO 9001: 2008. Всі клініки «Acibadem» працюють за найвищими світовими стандартами і мають у своєму складі спеціалізовані медичні центри, які надають високопрофесійну медичну допомогу. Серед них - 7 Онкологічних центрів (хірургія, променева терапія, хіміотерапія), 12 Кардіологічних центрів (дитяча і доросла кардіологія , а також кардіохірургія), 9 Центрів екстракорпорального запліднення (лікування безпліддя), 5 Центрів трансплантації органів (печінки, нирок, кісткового мозку), 4 Центри лікування захворювань хребта, Центр спортивної медицини, акредитований ФІФА, 8 Центрів нуклеарної медицини та 5 Центрів хірургії з застосуванням робототехніки.

Carolina Medical Center

Carolina Medical Center - це висококваліфікована ортопедична клініка в Варшаві, столиці Польщі, що відкрила двері для пацієнтів в 2010 році. Клініка володіє сертифікатом контролю якості ISO 9001:2008 року в комплексному медичному обслуговуванні. Carolina Medical Center був сертифікований Міжнородною Федерацією Футболу, як Медична клініка ФІФА високого рівня розвитку (такою відзнакою володіють лише два медичні центри в світі).

Даний лікувальний заклад спеціалізується в області ортопедії, спортивної медицини, ревматології, нейрохірургії, діагностичної візуалізації, фізіотерапії та функціональній діагностиці тіла. У клініці проводиться широкий спектр хірургічних процедур, який включає: - пластичні операції для відновлення форми та функціонування суглобів; - протезування кульшового та колінного суглобів; - трансплантація аллогенного меніска; - нейрохірургія хребта; - мікроінвазивна хірургія хребта; - відбір для дослідження та використання факторів росту та стовбурових клітин; - лікування розірваних м’язів та зв’язок.

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock

Європейський Центр Здоров"я в Отвоцку - це сучасний медичний центр, який спеціалізується на онкології (у тому числі хіміотерапія, гіпертермія та найсучасніші методи онкологічного лікування), урології (повний спектр діагностичних, хірургічних і лікувальних процедур, у тому числі малоінвазивні методи лікування: ендоскопічні та лапароскопічні), кардіології (кардіоангіології -діагностика і лікування тромбоемболії легеневої артерії, тромбоз глибоких вен і різні форми легеневої гіпертензії), загальної та онкологічної хірургії, баріатрії, радіології (діагностичне обладнання світового рівня) та інтервенційної радіології. Крім того Центр має дочірні клініки у Варшаві спрямовані на офтальмологію, ларингологію, лікування болю (у тому числі радіочастотна денервація). Центр має рідкісне поєднання онкологічної та кардіологічної допомоги на медичному ринку Польщі і також у всьому регіоні Центрально-Східної Європи. ЕЗЦ Отвоцк є одним з трьох медичних центрів, такого типу, що існують у світі (таких як: Університет Вандербільт в Нешвіллі-США і Європейський Інститут Онкології в Мілані-Італія). Медичний Європейський центр здоров'я в Отвоцка заснований в 2004 році. Компанія Philips визнала Європейський центр здоров'я Отвоцк міжнародним показовим центром компанії Philips, де надходять технологічні новинки виробництва Philips. Клініка знаходиться в тихому районі, в 41 км від міжнародного аеропорту Шопен (Варшава).

Клініка Güven

Клініка Güven заснована 37 років тому і є однією з перших приватних клінік Анкари. Складається з 1000 людей працюючого персоналу (з них 200 лікарів, 350 медсестер), нараховує 250 ліжок, з них 50 відведені для пацієнтів, що потребують інтенсивної терапії. Протягом року лікарня обслуговує 260,000 пацієнтів, проводиться близько 15,000 оперативних втручань та 1500 пологів.

В березні 2008 року, а в подальшому і в 2011 році клініка була акредитована JCI, а також володіє сертифікатом якості акредитаційної служби Туреччини  ISO 9001:2008.

 В клініці проводиться коронарне шунтування на працюючому серці - без застосування апарату штучного кровообігу. За даною технологією з 1993 року прооперовано близько 24 000 пацієнтів. В центрі трансплантації проводиться пересадка нирок, печінки та підшлункової залози.

Медичний Центр

«Шаарей Цедек» - великий багатопрофільний медичний центр в Єрусалимі, найстаріший в Ізраїлі (працює вже більше 108 років), з прекрасними медичними традиціями і міжнародною репутацією. Головна лікарня Єрусалиму щорічно приймає 250 000 пацієнтів з Ізраїлю та багатьох країн світу, а також співпрацює з медичним факультетом Єрусалимського університету і проводить численні наукові дослідження. Інфраструктура клініки включає 30 спеціалізованих відділень. У 2015 році побудований новий дитячий корпус при медичному центрі «Шаарей Цедек». Клініка представлена ​​відділеннями як педіатрії, так і дитячої хірургії. У відділенні 35 лікарняних ліжок. Підрозділ дитячої хірургії оснащений  додатковими 15 місцями, а також двома спеціально обладнаними реанімаційними блоками. У лікарні представлені наступні напрямки: гастроентерологія,  гематологія,  хірургія, клініка інфекційних захворювань,ревматологія,  урологія, ортопедія, психіатрія, отоларингологія, офтальмологія, пульмонологія, нефрологія і відділення медичної генетики.

Університетська клініка  Гамбург - Еппендорф

Університетська клініка Гамбург-Еппендорф належить до числа найсучасніших клінік Європи. Під одним дахом зібрані фахівці, що працюють в найрізноманітніших напрямках медицини. Найсучасніша медична техніка, інноваційна архітектура та спеціальні методи лікування покликані полегшити роботу лікарів, молодшого медперсоналу і терапевтів. На благо здоров'я пацієнтів створені ідеальні умови для надання медичних послуг вищої якості на міжнародному рівні. Щорічно тут проходять лікування понад 1.000 іноземних пацієнтів з усього світу. Особливо хотілося б виділити наступні відділення, які є провідними у своїх областях у порівнянні з іншими європейськими медичними установами: - Центр лікування раку передміхурової залози Мартіні-Клінік, який здобув світову популярність завдяки особливо щадним методам операцій; - Відділення урології, з провідними фахівцями, особливо при лікуванні стриктури уретри; - Відділення дитячої онкології, що спеціалізується на лікуванні пухлин головного мозку, а також системних ракових захворювань, що вимагають трансплантації стовбурових клітин (провідний центр в Європі); - Центр лікування серцевих захворювань (University Heart Center), головний лікар якого в цьому році був обраний президентом Міжнародного товариства трансплантації серця і легень; - терапевтичне відділення, в якому розроблені спеціальні програми лікування діабет.  Для роботи з іноземними пацієнтами в 2004 році був створений Міжнародний відділ.

Урологічна клініка Мюнхен - Планегг

Урологічна клініка Мюнхен - Планегг - спеціалізована клініка з міжнародним ім'ям, що охоплює весь спектр сучасної урології. Основним направленням діяльності є хірургічне лікування доброякісних і злоякісних захворювань сечостатевого тракту у чоловіків, жінок і дітей. Сучасні лабораторні технології та діагностичне обладнання, а також досвідчені лікарі - хірурги і щадні операційні методики дозволяють досягти найкращих результатів лікування.

З допомогою професійної команди з 120 фахівців щорічно лікуються 2.500 пацієнтів стаціонарно і 4.000 пацієнтів амбулаторно. 18 лікарів-спеціалістів забезпечують найкраще медичне обслуговування.

Спектр послуг - Урологічна онкологія - Рак простати, інші захворювання простати - Видалення каменів в сечовому міхурі - Операція з нетримання сечі, хірургія тазового дна - Реконструктивна урологія - Дитяча урологія - Андрологія

[12  >>  
×
×