Вхід
×
Нові кейси Завершені кейси
+38 (067) 674-77-01 Замовити дзвінок
 • Memorial
 • Istanbul Cerrahi Hospital Group
 • Medical Park
 • Університетська клініка Гамбург - Еппендорф
 • Shaare Zedek
 • Medical Park
 • Хірургічна клініка Мюнхен - Богенхаузен
 • Urological Clinic Munchen
 • Capital Clinic Riga
 • Acibadem 1
 • Medical park 1
 • Medicana
 • Medicana 1
 • ServiDigest
 • Istanbul Cerrahi
 • Medanta
 • Acibadem
 • Guven Hospital
 • Medicana
 • LIV Hospital 1
кейс №742
Діагноз:

Мр ознаки остеохондропатії головки правої стегнової кістки (хвороба Пертеса), ІІІ-ІV стадія, помірно вираженого синовіту правого тазостегнового суглоба.

Опис кейсу:

На рентгенограмах (від 27.03.2019) правого тазостегнового суглоба голівка стегнової кістки уплощена і деформована (вторинна деформація внаслідок осьового навантаження), лінії Шентона справа має переривчасту неправильну дугу (підвивих шийки правої стегнової кістки). Рентгенівська суглобова щілина розширена (розширення суглобового простору), виражений субхондральний склероз замикальної пластини суглобової поверхні даху вертлюжної западини. У голівці правої стегнової кістки визначається кістковидного просвітлення зі склеротичних обідком, без чітких контурів виходить на контур (зона резорбції дещо неоднорідна, даних про перифокальною розробці ніхто не почув). Справа в проекції асиметричного малого вертлюга відзначається кістковий екзостоз (п / о зміни).


На серії МР томограм (від 27.03.2019) суглобова поверхня головки правої стегнової кістки в центральних відділах уплощена, субхондрально на даному рівні визначається фрагмент гіпоінтенсивного МР сигналу на Т1 ВІ розмірами 0,9х0,8х0,5 см, обмежений від основної кістки обідком підвищеного МР сигналу. У порівнянні з МРТ від 03.10.2018 р контури фрагмента стали більш окреслені. У порожнині правого тазостегнового суглоба визначається помірне скупчення рідини. Вертлюжної западини і їх хрящові губи не змінені. Суглобові порожнини нормальної ширини. Суглобовий хрящ лівої головки стегнової кістки не змінений. Вогнищевих патологічних змін інтенсивності МР сигналу від структури кісток таза на видимому протязі не виявлено. Даних за наявність патологічних змін інтенсивності МР сигналу в м'язах на видимому протязі не виявлено.

Новини

Корисна інформація для подорожуючих

22 грудня 2020

Інтерактивний ресурс для допомоги громадянам, які планують свою подорож за кордон, де відображаються особливості в’їзду в різні країни світу.

https://tripadvisor.mfa.gov.ua/?page_id=1973

 

Апеляційний Суд Португалії визнав ПЛР-тестування фейком, а карантин незаконним

29 листопада 2020

Великі ЗМІ оминули увагою цієї новини, але 11 листопада 2020 року апеляційний суд Португалії визнав тести ПЦР на ковід-19 непрацюючими, а карантин незаконним.

Судовий процес у Португалії почався після того, як чотири людини були примусово поміщені в карантин Регіональним управлінням охорони здоров'я (RHA). Один з цих людей пройшов тест ПЛР, в той час як інші троє були визнані особами «високого ризику зараження». RHA вирішило, що всі вони були «заразними», виходячи з обставин, і зажадало, щоб вони були поміщені в примусову ізоляцію на двотижневий період ,. Ці люди подали в суд і виграли, створивши прецедент для того, щоб тест ПЛР, був відкинутий як псевдонаукове шарлатанство.

Показовий факт - Кері Мулліс, винахідник технології полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), говорив, що ПЛР не підходить для діагностики інфекції.

ПЛР - добре підходить для встановлення батьківства, а також в криміналістиці для виявлення ДНК злочинців. Причина в тому, що передбачуване використання ПЛР було і залишається застосуванням в якості методу, що дозволяє відтворювати дуже малі послідовності ДНК мільйони і мільярди разів, але ніяк не в якості діагностичного інструменту для виявлення вірусів.

І ось тепер вже доведений на практиці факт, що ПЛР-тестування ніяк не годиться для виявлення будь-яких було інфекцій, зокрема Covid-19. Тепер цей факт закріплений в судовій практиці ЄС: "Кількість хибнопозитивних результатів ПЛР-тестів на ковід-19 становить від 90 до 97 відсотків".

Це те саме рішення Суду в Лісабоні:

Детальніше...

За час "смертельної пандемії" в Україні померло на 9,8 тис. осіб менше, ніж у мирний час

19 листопада 2020

Свіжа статистика по смертності в Україні, в тому числі і по загальній смертності за дев'ять місяців 2020 року бушування "смертельної пандемії".
У 2020 році на 9.8 тис. смертей менше, ніж за такий же період 2019 року.

 

photo 2020 11 19 18 46 57

Детальніше...


Відгуки

Історія пацієнта з хордомою

21 січня 2020

Періодичні головні болі турбували п. Олега близько 4 років. І тільки через стільки часу був виставлений діагноз - хондроідной хордома середньої черепної ямки з поширенням в задню черепну ямку і п. Олег був прооперований в м.Києві. При проведенні контрольного МРТ було зафіксовано, що пухлина залишилася на місці практично в повному обсязі і є потреба в ще одній нейрохірургічної операції.

До слова хордома - це повільно прогресуючий рак кістки, який виникає, в основному, в основі черепа або області крижів. Це рідкісна пухлина, яка діагностується з частотою 1-3 випадки захворювання на 1000000 чоловік в рік. Існують різні точки зору щодо класифікації даної пухлини: через її повільне зростання і відносну рідкість метастазування за межами локальної області первинного утворення деякі джерела називають її доброякісної. Однак, розташування пухлини обмежує можливості її лікування і часто призводить до ускладнень, пухлина схильна до багаторазових рецидивів - тому все частіше і частіше в більшості медичних джерел дана пухлина класифікується як злоякісна. Через розташування хордома часто зачіпає, стискає або поширюються на сусідні області, такі як нерви, артерії, спинний мозок. В даний час, хірургія є головним методом лікування хордоми. Повна резекція (видалення всієї пухлини) під час першої операції забезпечує кращі можливості для довгострокового контролю і одужання.

Родичі п.Олега до звернення до нас самостійно намагалися підібрати йому клініку і фахівця. Від Ізраїлю надійшла пропозиція на 50,000 доларів, від Німеччини на 70,000 доларів, від США на 45,000 доларів, однак за госпіталізацію родичам треба було заплатити 115,000 доларів .. Нам вдалося підібрати оптимальний варіант в Туреччині на 30,000 доларів. Ця сума включала в себе безпосередньо проведення оперативного втручання, весь комплекс необхідних обстежень, передопераційну підготовку тощо.

Детальніше...

Історія-відгук Тетяни Гуцуляк( мами маленької Анні)

23 грудня 2019

P.S. До нас по рекомендаціям людей звернулася мама хворої дитини із Чернівецької області. У дитини рідкісна хвороба «Моя-Моя». На час звернення вони пройшли обстеження в ізраїльській клініці та «на руках» мали рахунок на подальше лікування, загальна сума якого становила близько 120 тисяч доларів США. Ознайомившись із документами, які нам надали батьки, для нас було очевидно, що рахунок-фактура була виставлена посередником, а не самою клінікою. Після цього наша команда взялася за пошук оптимального варіанту в співвідношенні ціна-якість-умови для лікування маленької Анни. Розмістивши даний кейс на нашій онлайн-платформі http://marketmedtour.com/ , ми отримали декілька пропозицій, які були майже на половину дешевше, ніж рахунок, який отримали батьки з Ізраїля. Батькам для ознайомлення були надані всі пропозиції. Вони скептично відносилися до пропозицій із клінік Турції (через свою необізнаність про медицину в даній країні). Але все ж таки вирішили прислухатися до наших експертних рекомендацій про, що в майбутньому не пошкодували ні разу. Батьки були здивовані якістю, вартістю та умовами медицини.

Слава Богу, надскладна операція пройшла успішно.

Скріншоти прикріплюємо нижче.

Детальніше...

Відгук батьків Елі

28 січня 2019

МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ .....треба просто ВІРИТИ . Нарешті нам вдалося поїхати на обстеження в Університетську клініку (Турція) ,це стало можливим завдяки Біржі Медичного Туризму і нашому Коханому татусеві ,який зробив нам такий довгожданний подарок на св.Миколая!!!

Нашій донечці Евелінці 5 рочків, після невдалої операції в 6-ть місяців у неї почалися судоми з якими ми весь час боремся....і...на жаль не можемо справитися на Україні .

Детальніше...
×
×