Вхід
×
Нові кейси Завершені кейси
+38 (067) 674-77-01 Замовити дзвінок
 • Hirslanden
 • Shaare Zedek
 • Medicana
 • Hadassah Hospital
 • Children Hospital Riga
 • Carolina Medical Center
 • Medical Park
 • Memorial
 • Medicana 1
 • Acibadem
 • Centrum Zdrowia Otwock
 • Хірургічна клініка Мюнхен - Богенхаузен
 • Capital Clinic Riga
 • Memorial
 • Carolina Medical Center
 • Liv Hospital
 • Medical Park
 • LIV Hospital 1
 • ServiDigest
 • Hirslanden
кейс №740
Діагноз:

Остеохондроз, спондилоартроз, спондильоз деформації грудного відділу хребта.

Супутні захворювання: Медіолатеральна окостеніла грижа диска хребта Th9-Th10 з дуральним мішком і компресією спинного мозку. Мієлопатія грудної області. Нижня млява параплегія. Функціональні порушення органів малого тазу. Нейрогенний сечовий міхур. Хронічний пієлонефрит.

Опис кейсу:

Скарги на віддалену дію: слабкість і оніміння ніг (більш виражена в правій нозі). За інформацією, наданою пацієнтом, відомо, що спостерігається помірний біль в грудному відділі хребта протягом приблизно 3 років. Слабкість ноги з'явилася в грудні 2017 року. Консервативне лікування не було ефективним.

Клінічні висновки: пацієнт повністю усвідомлює (15 балів за шкалою Comgala Глазго - GCS). Учні D = S. Обличчя симетричне. Збережені активні рухи і відчуття верхніх кінцівок. М'язова сила ніг дещо зменшилася (більше виражена в правій нозі). Нижній млявий парапарез помірно виражений. Амбуляція частково порушена. Згідно з результатами МРТ поперекового відділу хребта (проведеного 24/3/18) є докази середньої латеральної грижі диска хребта Th9-Th10 з деформацією дурального мішка, звуженням хребта 3 мм і стисненням спинного мозку з підвищеною інтенсивністю місцевого сигналу через мієлопатії. Проводяться електрокардіографія (ЕКГ) та рентгенологічне дослідження грудної клітки. Консультація лікаря.

Після клінічного спостереження, яке було проведено 06.04.2018 рр., Пацієнту була виконана операція: часткове медіолатеральне видалення грижі Th9-Th10 з лівим посттралатеральним підходом. У пацієнтки спостерігаються посилені післяопераційні прояви мієлопатії, включаючи нижню мляву параплегію, двосторонню анестезію відчуттів поверхневих типів на рівні дерматом Th9. Функціональні порушення органів малого тазу, включаючи мимовільне сечовипускання. У зв'язку з наявністю окостенілої жовтої зв'язки (хребта) та осифікованих залишків грижових дисків Th9-Th10 спинномозкової дихальної системи, була проведена подальша комп'ютерна томографія грудного відділу 07.04.2018 р., Декомпресивна Th1-Th10 ламінектомія була виконана 07.04.2018. Консервативне лікування (медикаменти та кінетотерапія) продовжено в нейрохірургічному відділенні. Досі спостерігається параплегія нижніх кінцівок. Двостороння анестезія відчуттів поверхневих типів на рівні дерматом Th9. Елементи глибокого відчуття дерматоми Th9 з лівого боку.. Виявлено функціональні порушення органів малого тазу, включаючи мимовільне сечовипускання. Загоєння хірургічної рани першим натягом. Консультація з урологом. Надано лікування клінічних загострень пієлонефриту. Результати обстеження грудної МРТ від 24.04.2014 р. Показали ознаки декомпресійної ламінектомії Th9-Th10, мієлопатії, кісткового фрагмента на передній поверхні дурального мішка (переднезадній розмір - 3 мм, сагітальний розмір - 9 мм) з м'яким стиском дурального мішка. Переднезадній діаметр спинного мозку на рівні найбільш важкого стенозу до 6 мм.

Новини

Корисна інформація для подорожуючих

22 грудня 2020

Інтерактивний ресурс для допомоги громадянам, які планують свою подорож за кордон, де відображаються особливості в’їзду в різні країни світу.

https://tripadvisor.mfa.gov.ua/?page_id=1973

 

Апеляційний Суд Португалії визнав ПЛР-тестування фейком, а карантин незаконним

29 листопада 2020

Великі ЗМІ оминули увагою цієї новини, але 11 листопада 2020 року апеляційний суд Португалії визнав тести ПЦР на ковід-19 непрацюючими, а карантин незаконним.

Судовий процес у Португалії почався після того, як чотири людини були примусово поміщені в карантин Регіональним управлінням охорони здоров'я (RHA). Один з цих людей пройшов тест ПЛР, в той час як інші троє були визнані особами «високого ризику зараження». RHA вирішило, що всі вони були «заразними», виходячи з обставин, і зажадало, щоб вони були поміщені в примусову ізоляцію на двотижневий період ,. Ці люди подали в суд і виграли, створивши прецедент для того, щоб тест ПЛР, був відкинутий як псевдонаукове шарлатанство.

Показовий факт - Кері Мулліс, винахідник технології полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), говорив, що ПЛР не підходить для діагностики інфекції.

ПЛР - добре підходить для встановлення батьківства, а також в криміналістиці для виявлення ДНК злочинців. Причина в тому, що передбачуване використання ПЛР було і залишається застосуванням в якості методу, що дозволяє відтворювати дуже малі послідовності ДНК мільйони і мільярди разів, але ніяк не в якості діагностичного інструменту для виявлення вірусів.

І ось тепер вже доведений на практиці факт, що ПЛР-тестування ніяк не годиться для виявлення будь-яких було інфекцій, зокрема Covid-19. Тепер цей факт закріплений в судовій практиці ЄС: "Кількість хибнопозитивних результатів ПЛР-тестів на ковід-19 становить від 90 до 97 відсотків".

Це те саме рішення Суду в Лісабоні:

Детальніше...

За час "смертельної пандемії" в Україні померло на 9,8 тис. осіб менше, ніж у мирний час

19 листопада 2020

Свіжа статистика по смертності в Україні, в тому числі і по загальній смертності за дев'ять місяців 2020 року бушування "смертельної пандемії".
У 2020 році на 9.8 тис. смертей менше, ніж за такий же період 2019 року.

 

photo 2020 11 19 18 46 57

Детальніше...


Відгуки

Історія пацієнта з хордомою

21 січня 2020

Періодичні головні болі турбували п. Олега близько 4 років. І тільки через стільки часу був виставлений діагноз - хондроідной хордома середньої черепної ямки з поширенням в задню черепну ямку і п. Олег був прооперований в м.Києві. При проведенні контрольного МРТ було зафіксовано, що пухлина залишилася на місці практично в повному обсязі і є потреба в ще одній нейрохірургічної операції.

До слова хордома - це повільно прогресуючий рак кістки, який виникає, в основному, в основі черепа або області крижів. Це рідкісна пухлина, яка діагностується з частотою 1-3 випадки захворювання на 1000000 чоловік в рік. Існують різні точки зору щодо класифікації даної пухлини: через її повільне зростання і відносну рідкість метастазування за межами локальної області первинного утворення деякі джерела називають її доброякісної. Однак, розташування пухлини обмежує можливості її лікування і часто призводить до ускладнень, пухлина схильна до багаторазових рецидивів - тому все частіше і частіше в більшості медичних джерел дана пухлина класифікується як злоякісна. Через розташування хордома часто зачіпає, стискає або поширюються на сусідні області, такі як нерви, артерії, спинний мозок. В даний час, хірургія є головним методом лікування хордоми. Повна резекція (видалення всієї пухлини) під час першої операції забезпечує кращі можливості для довгострокового контролю і одужання.

Родичі п.Олега до звернення до нас самостійно намагалися підібрати йому клініку і фахівця. Від Ізраїлю надійшла пропозиція на 50,000 доларів, від Німеччини на 70,000 доларів, від США на 45,000 доларів, однак за госпіталізацію родичам треба було заплатити 115,000 доларів .. Нам вдалося підібрати оптимальний варіант в Туреччині на 30,000 доларів. Ця сума включала в себе безпосередньо проведення оперативного втручання, весь комплекс необхідних обстежень, передопераційну підготовку тощо.

Детальніше...

Історія-відгук Тетяни Гуцуляк( мами маленької Анні)

23 грудня 2019

P.S. До нас по рекомендаціям людей звернулася мама хворої дитини із Чернівецької області. У дитини рідкісна хвороба «Моя-Моя». На час звернення вони пройшли обстеження в ізраїльській клініці та «на руках» мали рахунок на подальше лікування, загальна сума якого становила близько 120 тисяч доларів США. Ознайомившись із документами, які нам надали батьки, для нас було очевидно, що рахунок-фактура була виставлена посередником, а не самою клінікою. Після цього наша команда взялася за пошук оптимального варіанту в співвідношенні ціна-якість-умови для лікування маленької Анни. Розмістивши даний кейс на нашій онлайн-платформі http://marketmedtour.com/ , ми отримали декілька пропозицій, які були майже на половину дешевше, ніж рахунок, який отримали батьки з Ізраїля. Батькам для ознайомлення були надані всі пропозиції. Вони скептично відносилися до пропозицій із клінік Турції (через свою необізнаність про медицину в даній країні). Але все ж таки вирішили прислухатися до наших експертних рекомендацій про, що в майбутньому не пошкодували ні разу. Батьки були здивовані якістю, вартістю та умовами медицини.

Слава Богу, надскладна операція пройшла успішно.

Скріншоти прикріплюємо нижче.

Детальніше...

Відгук батьків Елі

28 січня 2019

МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ .....треба просто ВІРИТИ . Нарешті нам вдалося поїхати на обстеження в Університетську клініку (Турція) ,це стало можливим завдяки Біржі Медичного Туризму і нашому Коханому татусеві ,який зробив нам такий довгожданний подарок на св.Миколая!!!

Нашій донечці Евелінці 5 рочків, після невдалої операції в 6-ть місяців у неї почалися судоми з якими ми весь час боремся....і...на жаль не можемо справитися на Україні .

Детальніше...
×
×